Paulina

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna z duszą artystki- to niewystarczające słowa, by opisać Paulinę. Pozytywnie „zakręcona”, ale cierpliwa i zawsze słuchająca tego co mają do powiedzenia klienci. Jej osobowość i charyzma sprawiają, że nie potrafi biernie przyglądać się ewoluującemu światu mody. Jest jego integralną częścią.

Czesze, asystując przy sesjach zdjęciowych zarówno modowych jak i komercyjnych.
Conhpol, Pat Guzik, W.KRUK, Vissavi Wólczanka to tylko niektóre z firm, z którymi współpracowała. Zdjęcia jej stylizacji doczekały się nie jednej publikacji na łamach popularnych stron internetowych oraz zostały wydrukowane w magazynach takich jak między innymi: MAGAZYN WESELE, OFFSET, PANNA MŁODA, ŚWIAT FRYZJERSTWA.

Jest laureatką półfinału Loreal ColorTrophy (2016). W jej dorobku artystycznym znajdują się także publikacje w Kerastase Lookbook (2015) oraz Loreal Lookbook (2019).

W sercu uroczej młodej kobiety drzemie pasja do odkrywania prawdziwego piękna, a jej warsztat pracy to pewność, że każda stylizacja będzie prawdziwym dziełem sztuki fryzjerskiej.


Poniżej przedstawiamy zdjęcia fryzur, jakie wykonała stylistka Paulina.
To tylko kilka przykładów Jej umiejętności.

Jeśli chcesz, aby Twoimi włosami zajęła się właśnie Paulina, już dziś skorzystaj z rezerwacji online i umów się na wybraną wizytę.

Więcej zdjęć przedstawiających #chmiestowe hery znajdziecie na naszych profilach facebook oraz instagram.