Paulina Mencnarowska – Chwała

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna z duszą artystki- to niewystarczające słowa by opisać Paulinę. Pozytywnie „zakręcona”, ale cierpliwa i zawsze słuchająca tego co mają do powiedzenia klienci. Jej osobowość i charyzma sprawiają, że nie potrafi biernie przyglądać się ewoluującemu światu mody. Jest jego integralną częścią.

Czesze, asystując przy sesjach zdjęciowych zarówno modowych jak i komercyjnych.
Conhpol, Pat Guzik, W.KRUK, Vissavi Wólczanka to tylko niektóre z firm z którymi współpracowała. Zdjęcia jej stylizacji doczekały się nie jednej publikacji na łamach popularnych stron internetowych oraz zostały wydrukowane w magazynach takich jak między innymi: MAGAZYN WESELE, OFFSET, PANNA MŁODA, ŚWIAT FRYZJERSTWA.

Jest laureatką półfinału Loreal ColorTrophy (2016). W jej dorobku artystycznym znajdują się także publikacje w Kerastase Lookbook (2015) oraz Loreal Lookbook (2019).

W sercu uroczej młodej kobiety drzemie pasja do odkrywania prawdziwego piękna, a jej warsztat pracy to pewność, że każda stylizacja będzie prawdziwym dziełem sztuki fryzjerskiej.


Poniżej przedstawiamy zdjęcia fryzur jakie wykonała stylistka Paulina Mencnarowska-Chwała.
To tylko kilka przykładów Jej umiejętności.

Jeśli chcesz aby Twoimi włosami zajęła się właśnie Paulina już dziś skorzystaj z rezerwacji online i umów się na wybraną wizytę.

Więcej zdjęć przedstawiających #chmiestowe hery znajdziecie w galerii oraz na na naszych profilach facebook oraz instagram.