Agnieszka

Od zawsze lubiła eksperymentować z włosami, dlatego ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Jest bardzo ambitna i wciąż czeka na nowe wyzwania!

Agnieszka specjalizuje się w „przypadkach beznadziejnych”, uwielbia koloryzację. Zadbane i zdrowe włosy w bajecznych odcieniach blond to znaki rozpoznawcze jej Klientek.

Jest edukatorem freelancerem należącym do elitarnej Akademi L’oréal Professionnel, gdzie prowadzi szkolenia dla fryzjerów.

Jako stylista fryzur bierze aktywny udział w licznych sesjach fotograficznych. Pracowała przy kreowaniu wizerunku Malwiny Wędzikowskiej prowadzącej projekt „Ostatnia szansa” nadawany przez telewizję TTV.

Dążąc do perfekcji, Agnieszka nieustająco zgłębia tajniki fryzjerstwa. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz aby zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności. Bierze udział w prestiżowych konkursach fryzjerskich, gdzie zajmuje podium. 1 miejsce w konkursie fryzjermania i tytuł Stylista Zimy 2016, zdobycie 2 miejsca w finale wielkiego turnieju wiedzy Kerastase to tylko niektóre z jej osiągnięć.


Poniżej przedstawiamy zdjęcia fryzur, jakie wykonała stylistka Agnieszka.
To tylko kilka przykładów Jej umiejętności.

Jeśli chcesz, aby Twoimi włosami zajęła się właśnie Agnieszka, już dziś skorzystaj z rezerwacji online i umów się na wybraną wizytę.

Więcej zdjęć przedstawiających #chmiestowe hery znajdziecie na naszych profilach facebook oraz instagram.